Kadra

Kadrę klubu TEREFERE stanowią wykształcone, doświadczone i troskliwe opiekunki, dla których istotne jest by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać swoją ciekawość i swój potencjał

Podejmowane przez nasz zespół działania mają na celu wspieranie rozwoju emocjonalnego i umysłowego każdego z naszych dzieci oraz zaszczepienie umiejętności współpracy i prób budowania relacji z innymi dziećmi.

Istotna jest dla nas dobra zabawa, bezpieczeństwo, kreatywność oraz wzmacnianie indywidualnych zainteresowań najmłodszych.

Prowadzimy warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne - dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

Nasz Psycholog wspiera zarówno naszą kadrę pedagogiczną, jak i służy swoją pomocą Rodzicom borykającymi się z indywidualnymi problemami wychowawczymi.

Pracujemy z pasją.

 

Ciocia Karolina

IMG 0914

 

Kierownik Żłobka. Ukończyła Kurs Opiekuna Dziecięcego a obecnie rozpoczęła studia na Wydziale Pedagogiki Akademii Ignatianum. Swoje doświadczenie w parcy z dziećmi zdobywała podczas kilkuletniej  pracy na stanowisku Opiekunki dziecięcej. Jest osobą bardzo pogodną, wesołą i zorganizowaną. Bardzo szybko zdobywa zaufanie i sympatę dzieci. Mówi o swojej pracy: "praca z dziećmi jest moją życiową pasją. Największe zadowolenie i satysfakcję daje mi uśmiech na twarzy Dziecka oraz to kiedy widzę jak rośnie i się rozwija". W wolnych chwilach czyta książki, uprawia sport oraz podróżuje.

 

Ciocia Wiola

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Absolwentka  Studium Medycznego  na wydziale Opiekunka Dziecięca. Odbywała praktyki w żłobkach, przedszkolach i Domach Małego Dziecka oraz pracowała jako opiekunka dziecięca.
W pracy z dziećmi kieruje się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Podczas prowadzonych przez nią zajęć otacza dzieci niebywałą troską oraz zachęca do odkrywania tego co nowe i nieznane. Stara się, aby każdy dzień spędzony z dziećmi był przygodą dla dziecka i wyzwaniem dla niej. Praca z dziećmi to jej prawdziwa pasja. Jest osobą bardzo cierpliwą, uśmiechniętą, posiadającą ogromny talent do zjednywania maluchów!

 

Ciocia Sylwia

 IMG 20181015 113527 1

 

Absolwentka studiów licencjackich Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza, aktualnie studentka II roku studiów magisterskich o tym samym profilu. Swoje doświadczenie zdobyła podczas studenckich praktyk, pracy jako prywatna opiekunka dziecięca, a także opiekunka w żłobku.  W zakres jej zainteresowań zawodowych wchodzi wsparcie dziecka zagrożonego, patologie społeczne oraz psychologia- przede wszystkim społeczna. Prywatnie kocha podróże, dobrą muzykę oraz lekturę- najlepiej z gatunku fantasy. Praca z dziećmi jest dla niej inspirująca, ponieważ jak twierdzi, każdego dnia uczy się od nich czegoś nowego. Lubi dzieci z wzajemnością ;)